Aktualności

Dr Łukasz Stoliński prelegentem podczas I Międzynarodowej Konferencji Naukowej dotyczącej skolioz, Turcja, Stabmuł 12-13 kwietnia 2019

Aktualności

Turkey 1jpgTurkey 2jpgTurkey 4jpgTurkey 5jpg

Miło mi poinformować Państwa, że zostałem zaproszony do grona członków Komitetu Naukowego I Międzynarodowej Konferencji Naukowej dotyczącej skolioz, która odbędzie się w Stambule w Turcji w kwietniu 2019 roku.

www.skolyozdernegi.com/icsm-2019/

Podczas konferencji będę odpowiedzialny za przeprowadzenie ( we współpracy z Profesorem Dariuszem Czaprowskim z Olsztyna, Kierownikiem Centrum Postawy Ciała ) warsztatów dla przybyłych specjalistów z całego świata na temat oceny postawy ciała dziecka. To kolejne doświadczenie zawodowe na mojej drodze rozwoju naukowego, które będzie pomocne w jeszcze skuteczniejszym organizowaniu rehabilitacji dla moich pacjentów, którzy trafiają pod moją opiekę w Centrum Chorób Kręgosłupa w Skierniewicach.

Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy potrzebują rzetelnej i skutecznej rehabilitacji dla pacjentów z deformacjami kręgosłupa opartej na międzynarodowych standardach fizjoterapeutycznych.